Pilsētas svētku „Naktsskrējiens 2014” NOLIKUMS

Pilsētas svētku „Naktsskrējiens 2014” NOLIKUMS

Capture

„Naktskrējiens” pilsētas svētkos 4. Jūlijā

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Pilsētas svētku laikā tiek atjaunots kādreiz populārais Naktskrējiens pa pilsētas ielām. „Naktsskrējienam” starts tiks dots pie Talsu Tautas nama Lielās skatuves plkst 23:30 garākajām distancēm un ap 24:00 Ģimeņu un Naktskreklu skrējienam.

Pieteikties sacensībām var atsūtot pieteikumu uz sportaskola@talsi.lv norādot vārdu uzvārdu dzimšanas gadu un grupu, kurā startēs. Dalībniekiem, kuri pieteiksies iepriekš sacensību dienā jāierodas izņemt sacensību numurus no 21:00 – 23:00 Talsu tautas namā. Sacensību dienā no 21:00 – 23:00 var pieteikties uz vietas Talsu Tautas namā.

Skriešanas maršruts sāksies pie Talsu Tautas nama garākā apļa dalībnieki startēs virzienā uz centru pa Lielo ielu centrā pagrieziens uz Brīvības ielu tad līdz Soda priedes krustojumam, kur pagriežamies atkal pa kreisi uz Saules ielu lejā pa kalnu un atkal pa kreisi uz Fabrikas ielu tad finišs atkal pie Talsu Tautas nama. Naktskreklu un Ģimeņu skrējienā maršruts būs ap Talsu ezeru pa fabrikas ielu un jauno gājēju un velo celiņu. Ar pilnu karti un citu informāciju var iepazīties Sacensību nolikumā www.talsusportaskola.lv, www.talsutautasnam.lv , www.talsi.lv

Veiksmīgai un drošai sacensību norisei iedzīvotāji aicināti laika posmā no 23:15 – 24:30 ievērot pilsētā izvietotās braukšanas ierobežojošās zīmes un neizmantot transportlīdzekļus iepriekšminētajos maršrutos.

 

Paldies par sapratni!!!

Sacensību organizatori

Pilsētas svētku „Naktsskrējiens 2014” NOLIKUMS:  Nolikums_2014

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts