“Olimpiskā diena 2017”

“Olimpiskā diena 2017”

“Olimpiskā diena 2017” šogad notiks 22.septembrī 557 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēs jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 134 854 dalībnieku no 94 pašvaldībām.
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), atzīmējot savu dzimšanas dienu, aicina visu valstu nacionālās Olimpiskās komitejas organizēt “Olimpisko dienu”, popularizējot Olimpiskās vērtības – draudzību, cieņu un izcilību.
“Olimpiskās dienas 2017” pasākumi šogad visā Latvijā notiks 22.septembrī un tās devīze ir “Sporto svaigā gaisā!”

Vienlaicīgi visās “Olimpiskās dienas 2017” norises vietās valstī, pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm,

kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Arī Talsu novada vispārizglītojošās skolas un pirmsskolas iestādes ir pievienojušās Olimpiskajai kustībai.

Talsu novadā jau piekto gadu tiek organizēta Olimpiskā diena. Arī Talsu novadā Olimpiskā diena notiks 22. septembrī plkst.10.00 ar kopīgu rīta vingrošanu. Vienlaicīgi vingrošana notiks vairākās Talsu novada vispārizglītojošās skolās. Katrai skolai ir sava izstrādāta Olimpiskās dienas programma. Visām skolām ir iespēja piedalīties LOK organizētajos foto, zīmējumu un eseju konkursos. Olimpiskās dienas vēstneši: Roberts Akmens – Talsos, Mārcis Štrobinders – Valdemārpilī, Artis Raitums – Talsos un Laucienē, Miks Oskerko un Edgars Lasenbergs – Vandzenē.

Kā arī plkst. 10:00 jaunatklātajā mākslīgā seguma futbola stadionā pie Talsu 2. vidusskolas, Talsu novada PII audzēkņiem būs iespēja piedalīties sportiskajās aktivitātēs, kuras vadīs Talsu novada Sporta skolas pārstāvji, visi pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi varēs piedalīties stafetēs un citās sporta aktivitātēs. “Olimpiskās dienas 2017” norises vietās programmā tiks popularizēti Olimpiskie sporta veidi, Olimpiskās idejas un vērtības. “Olimpiskās dienas 2017” dalībniekiem tiks pasniegti SOK 2017.gada sertifikāti.

Ar “Olimpisko dienu 2017” šogad sāksies “Eiropas Sporta nedēļas” pasākumu programma. “Eiropas Sporta nedēļa” norisināsies no 23.-30.septembrim un tās mērķis būs veicināt fiziskās aktivitātes visā

Eiropā un tajā iesaistīties tiks aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs. “Eiropas Sporta nedēļas” ietvaros Talsu novada skolu sporta olimpiādes dalībniekiem būs iespēja piedalīties trīs dažādos sporta pasākumos: Olimpiskajā dienā,

Vidusskolu vieglatlētikas kausā un Jauno vieglatlētu kausā. “Eiropas Sporta nedēļa” tiks noslēgta ar Rudens krosu, kurš norisināsies Sabilē.

Sportiskām aktivitātēm bagātu Jums septembri un jauku Jums Olimpisko dienu!
Kārlis Vanags
Talsu novada Sporta skolas
Sporta organizators

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts