Latvijas Čempionātā hokejā pirmās spēles mūsu hokejisti sāk ar uzvarām!

Latvijas Čempionātā hokejā pirmās spēles mūsu hokejisti sāk ar uzvarām!

24.09.2016 sākās Latvijas čempionāts hokejā U-9 vecuma grupai, kurā piedalās 16 komandas, tai skaitā arī Talsu NSS/THK komanda. Sacensības notiek pēc sabraukuma principa, kur katrai komandai vienā dienā ir divas spēles.
TNSS/THK hokejisti šoreiz tikās ar komandām ”Pārdaugava 09”  – rezultāts 2:1 un “HS Rīga 08” –  rezultāts 3:0. Rezultatīvākie Talsu komandā bija Paurs Fēlikss, Āboliņš Aleksis, Sūniņš Miks, kā arī Āboliņš Aksels un Vērdiņš Rihards.

25.09.2016 notika U-12 vecuma grupai kārtējā spēle pret “Jelgavas LSS” komandu, kura beidzās ar rezultātu 8:8 un spēles uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos. Ar rezultātu 9:8 labāki bija Talsu NSS/THK hokejisti . Talsu komandā pie rezultativitātes punktiem tika, M.Grīnbergs, V. Niedrājs, R. Mednis, K. Grahoļskis, A. Češenoks. E.Jaunķierpis

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts