Florbola turnīrs „Zelta rudens-2018” Stendē

Florbola turnīrs „Zelta rudens-2018” Stendē

25.oktobrī, par tradīciju kļuvušais Stendes sporta centra mini turnīrs florbolā 3:3 skolēniem „Zelta rudens-2018”, pulcināja daudz bērnus, un sacensības norisinājās divās vecuma grupās: zēni un meitenes 1.-4.klasēm; 5.-9.klasēm. Kopā piedalījās 45 bērni, pārsvarā Stendē dzīvojošie.
Sacensību uzvarētāji 1.-4.klašu grupā:
1.vieta-komanda „Koka kluči”(Sandis Dreifogels, Rūdolfs Niedrājs, Signe Podkalne, Ričards Joničenko).
2.vieta-komanda „Melši”(Dāvids Duņēns, Edgars Skujiņš, Jānis Kaktiņš, Matīss Ernšteins).
3.vieta-komanda „Arābi”(Ričards Jekabovičs, Ralfs Mežols-Unte, Eduards Mahts, Silvestrs Skudra).
Sacensību uzvarētāji 5.-9.klašu grupā:
1.vieta-komanda „Nike”(Henrijs Strēlis, Martins Taimiņš, Edgars Pētersons, Dārta Eihentāla-Šterna).
2.vieta-komanda „Niknie”(Daniels Strokšs, Pēteris Roze, Kārlis Dēliņš, Māris Cecerovs).
3.vieta-komanda „Ziginieks un Co”(Ričards Abakumovs, Kerija Andersone, Rihards Zagorskis, Toms Grīvs).
Paldies bērniem, kuri ir aktīvi ne tikai skolas laikā, bet arī brīvlaikā. Paldies, par uzdrīkstēšanos un drosmi izmēģināt savus spēkus florbolā. Sports dara Jūs stiprākus un skaistākus! Paldies mūsu pastāvīgajiem bērnu sacensību atbalstītājiem: z/s „Kalnjēči” – par medaļām, veikalam „Top”- par gardumiem, Talsu novada Sporta skolai- par balvām, Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centram- par iespēju šādās sacensībās piedalīties. Prieks sadarboties!
Florbola trenere Natālija Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts