Badmintonisti ar godalgotām vietām atgriežas no turnīra “Yonex Latvia Junior 2022”

Badmintonisti ar godalgotām vietām atgriežas no turnīra “Yonex Latvia Junior 2022”

Talsu novada Sporta skolas badmintonisti piedalījās pasaules reitinga badmintona turnīrā „Yonex Latvia Junior 2022”, kas norisinājās Siguldā no  11.-13. novembrim . Šajā turnīrā piedalījās spēlētāji no 12 valstīm, tai skaitā Anglijas, Igaunijas, Indijas, Itālijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas un Latvijas.

Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja Andželika Zeiferte, Lība Zandberga, Dārta Zandberga, Melisa Romaņuka, Evelīna Freija, Aurora Laizāne, Armands Znotiņš, Fēlikss Kandis, Ričards Klāvs Miezītis, Aleksis Emiljans Kviesis un Henriks Godhards Jankevics.

Turnīrs bija augsta līmeņa, bet tas mums neliedza iespēju gūt godalgotas vietas.

Sieviešu vienspēlēs WSU13 Evelīna  ieguva 2.vietu, Andželika 4.vietu, Dārta dalīto 7.-8. vietu un Lība 9.vietu.

BSU13 Armands Znotiņš ieguva 9.vietu.

XDU13 Evelīna, spēlējot kopā ar O. Bajāru ieguva 1.vietu, Lība spēlēja ar Armandu un ieguva dalīto 5.-8. vietu, tāpat arī dalīto 5.-8. vietu ieguva Dārta, spēlējot ar M. Treiju  un Andželika Zeiferte,  spēlējot ar A. Ereli .

GDU13 Evelīna, spēlējot ar Lību, ieguva 1.vietu un Dārta, spēlējot ar Andželiku, ieguva 4.vietu .

BSU15 Ričards ieguva dalīto 7.-8. vietu un Fēlikss 11.-12.vietu.

GSU15 Evelīna ieguva 5.vietu, Aurora 6.vietu un Melisa dalīto 7.-8.vietu.

XDU15 Aurora spēlēja kopā ar spēlētāju no Somijas M. Pitkanen un ieguva 3.vietu.

BDU15 Fēlikss, spēlējot kopā ar Ričardu, ieguva 4.vietu.

GDU15 Melisa, spēlējot kopā ar Evelīnu, ieguva 3.vietu.

MSU19 Aleksis ieguva dalīto 16.-36. vietu.

MSU21 Henriks ieguva 7. vietu.

XDU21 Henriks spēlēja kopā ar Melisu un ieguva 5.vietu.

Guvām lielu pieredzi, piedaloties šāda mēroga turnīrā, kurā varējām vērot arī spēlētājus no citām valstīm. Bija iespēja redzēt, kur iespējams citas valsts spēlētāji, ir soli priekšā mūsu spēlētājiem, bet tas mums palīdz tikai analizēt mūsu darbu.

                                   

Treneri: Sigeta Naudiņa, Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts