Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem

Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem

23.decembrī Talsu sporta namā norisinājās tradicionālais, Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas treneru organizētais, Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem. Šoreiz uz sacensībām ieradās 18 komandas (13 zēnu un 5 meiteņu komandas) no Talsu, Rojas, Kandavas un Tukuma novada sporta skolām. Turnīrā piedalījās 2005.gadā un jaunākas meitenes, kā arī 2006.gadā un jaunāki zēni. Par turnīra veiksmīgu norisi rūpējās basketbola treneri Mārtiņš Ziediņš, Arkādijs Bajārs un Edgars Priede. Spēles tiesāja basketbola nodaļas audzēkņi Rihards Lagzdiņš, Dāvis Ozolnieks, Patriks Reimanis, un savu palīdzību raitākai turnīra gaitai neliedza pieredzējušais sporta entuziasts Pēteris Poudžiunas.

Zēniem uzvarēja komanda „Kompresors” no Talsiem (Rūdis Donis, Mārcis Veliks, Verners Ross), 2.vietā „Tukuma Royal” (Valters Brizga, Rainers Zolts, Rihards Āķītis), 3.vietā „Talsu Knicks” (Andrejs Ziediņš, Kaspars Irbe, Tailers Tīģers).

Meitenēm 1.vietā „Houston Rockets” no Rojas (Tīna Bernāne, Paula Fjodorova, Laura Dīriņa), 2.vietā – „Melnās” no Kandavas (Tīna Zeberiņa, Madara Ķilpe, Agate Kārkliņa), 3.vietā – „Melnās Pumas” no Talsiem (Nata Ramane, Ketlīna Līna Grigorjeva, Katrīna Krivenko).

Visas 18 komandas, kopā 60 bērni, par iegūtajām vietām un dalību turnīrā ieguva balvas un kārumus. Bērnu vārdā pateicība jāizsaka veikaliem SIA „Ice Berry”, Henrijam Rosam un BK Talsi biedriem.

img_9533 img_9330 img_9315 img_9305

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts