ZIEMASSVĒTKU KAUSA IZCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ VENTSPILĪ

Sestdien, 15.decembrī Ventspilī notika ikgadējā Ventspils sporta skolas SPARS rīkotā Ziemassvētku kausa izcīņa vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām. Arī Talsu novada Sporta skola sacensībās bija pārstāvēta godam. Sacensībās piedalījās sportisti gan no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un pat Norvēģijas. Niklāvs Paipals izcīnīja  1.vietu 300 m skrējienā un 1.vietu 60 m/b skrējienā. Tāllēkšanā Krišjānis Suntažs ar aizlektiem 6,14 m izcīnīja 2.vietu. Markuss Vītols tāllēkšanā ieguva 3.vietu ar rezultātu 5.26 m. Intars Barčevskis 300 m skrējienā izcīnīja 2.vietu. Kārtslēkšanā Rūdis Gricmanis ieguva 3.vietu.

Gads noslēgts pozitīvi ar jaunām cerībām uz augstiem sasniegumiem Jaunajā 2019.gadā.

Treneri Mārcis Štrobinders un Andris Jansons

Dalies ar šo rakstu!