ZIEMASSVĒTKU KAUSA IZCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ VENTSPILĪ

ZIEMASSVĒTKU KAUSA IZCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ VENTSPILĪ

Sestdien, 15.decembrī Ventspilī notika ikgadējā Ventspils sporta skolas SPARS rīkotā Ziemassvētku kausa izcīņa vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām. Arī Talsu novada Sporta skola sacensībās bija pārstāvēta godam. Sacensībās piedalījās sportisti gan no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un pat Norvēģijas. Niklāvs Paipals izcīnīja  1.vietu 300 m skrējienā un 1.vietu 60 m/b skrējienā. Tāllēkšanā Krišjānis Suntažs ar aizlektiem 6,14 m izcīnīja 2.vietu. Markuss Vītols tāllēkšanā ieguva 3.vietu ar rezultātu 5.26 m. Intars Barčevskis 300 m skrējienā izcīnīja 2.vietu. Kārtslēkšanā Rūdis Gricmanis ieguva 3.vietu.

Gads noslēgts pozitīvi ar jaunām cerībām uz augstiem sasniegumiem Jaunajā 2019.gadā.

Treneri Mārcis Štrobinders un Andris Jansons

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts