Ziemassvētku florbola turnīrs

Ziemassvētku florbola turnīrs

22.decembrī U8 – U10 vecuma zēni un meitenes piedalījās Ziemassvētku florbola mini turnīrā, aizvadot spraigas spēles 3×3 bez vārtsarga. Bērniem bija lieliska iespēja demonstrēt savas florbola prasmes un iemaņas, komunicēt un sacensties savā starpā.

Par turnīra uzvarētāju kļuva komanda “Zibens ērgļi” (K. Popmanis, G. Lorencs, R. Kārklevalks), bet par turnīra labāko spēlētāju- Kristiāns Popmanis.

Turnīra laikā bērni labprāt piedalījās labdarības akcijā “Es palīdzu suņiem un kaķiem!”, ziedojot dzīvnieku patversmes “Ausma” iemītniekiem siltas segas un dzīvnieku pārtiku. Tas bija lieliski! Paldies visiem bērniem par piedalīšanos, vecākiem par atbalstu, z/s “Kalnjēči” par medaļām , kausiem un dāvanām.

Visiem Jaunajā gadā novēlu sasniegt un piepildīt savus sapņus un mērķus!

 

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts