Ziemassvētku florbola turnīrs Stendes sporta centrā.

Ziemassvētku florbola turnīrs Stendes sporta centrā.

Ziemas brīvlaikam sākoties, jaunie Stendes florbolisti uzsāka ar Ziemassvētku florbola mini turnīru 3:3. Šogad komandas noteicām izlozes veidā, kas ļāva izveidot pilnīgi neprognozējamas komandas, pēc stipruma un pēc sastāva. Kopā spēlēja jaunākā un vecākā grupa, zēni un meitenes. Sacensības notika divās apakšgrupās pa 4 komandām. Apakšgrupu uzvarētāji sacentās par godalgotām vietām.
Trešo vietu ieguva komanda „Mangaļi”( Karīna Vilka, Ričards Abakumovs, Markuss Jansons). Otrajā vietā ierindojas komanda „DEEZ NUTS”(Pēteris Roze, Valters Niedrājs, Kristiāna Kristberga). Pirmo vietu izcīnīja komanda „Ērgļi”(Elvis Bērziņš, Edgars Pētersons, Evija Dreifogele). Katrs spēlētājs pēc sacensībām saņēma Ziemassvētku paciņu un uzvarētāji, saldās balvas, ko sarūpēja zemnieku saimniecība „Kalnjēči”.
Florbola trenere N. Joničenko

IMG_2232

IMG_2233

IMG_2238

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts