Ziemassvētku florbola turnīrs Stendē

Ziemassvētku florbola turnīrs Stendē

Gadu mijā jaunie Stendes florbolisti pulcējās Stendes sporta centrā uz Ziemassvētku turnīru, lai noskaidrotu veiksmīgākās komandas florbolā un precīzākos florbolistus. Par medaļām un kausiem cīnījās 6 komandas. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda „Stabiņi” (R. Zagorskis, D. Irbe, A. Bramberga, K. Abakumova). 2.vietu izcīnīja komanda „NIKE” (K. Andersone, E. Pētersons, S. Podkalne, R. Roze). 3.vietā ierindojas komanda „Kartupeļi”(M. Taimiņš, E. Skujiņš, P. Zorģe, R. Abakumovs). Precīzākie turnīra florbolist: A. Bramberga un S. Dreifogels. Visi turnīra dalībnieki saņēma Ziemassvētku paciņas, kuras sarūpēja salavecis no z/s „Kalnjēči” un Stendes sporta centra, uzvarētāji tika apbalvoti ar Talsu novada Sporta skolas piemiņas medaļām un kausiem. Gadu noslēdzot, gribu pateikt milzīgu paldies mūsu šī gada atbalstītājiem: Talsu novada Sporta skolai, z/s „Kalnjēči” īpašniekam Andim Joničenko, Stendes veikala „Top” vadītājai Inesei Kitei, Stendes brīvā laika un sporta centram, personīgi Ainai Ceburei.

Ar labiem cilvēkiem top labi darbi! Lai Jaunais gads visiem atnes sportisku veiksmi!

Trenere Natālija Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts