Ziemassvētku 3×3 basketbola turnīrs bērniem

Ziemassvētku 3×3 basketbola turnīrs bērniem

Otrdien, 26.decembrī, Talsu sporta hallē norisinājās tradicionālais Ziemassvētku 3×3 basketbola turnīrs bērniem. Turnīrā piedalījās 31 komanda (120 bērni) no Talsiem, Rojas, Kandavas, Kuldīgas, Rīgas un Tukuma. Komandas sacentās 3 vecuma grupās.

1.grupā – 2009./2011.gadā dzimušo zēnu grupā uzvarēja komanda „Oga” (Talsi),  2.vietā “DTS” (Valdemārpils, Pūņas), 3.vietā „Pelmeņi” (Talsi). Meitenēm 1.vietā „Tiktok Čiepas” (Mundigciems, Roja), 2.vietā „Spēlmaņi” (Tukums).

2.grupā – 2012./2013.gadā dzimušas meitenes, 1.vieta „Ghetto” (Talsi, Rīga), 2.vietā „Čibriks” (Kandava), 3.vietā – „Čiepas” (Talsi).

2012./2013.gadā dzimušie zēni, 1.vietā “Shooters” (Kandava), 2.vietā – “Tirgus bērni” (Talsi), 3.vietā – “Krītiņbanda” (Roja).

3.grupā – 2014./2016.gadā dzimušie zēni, 1.vietā „Kuldīga 1”, 2.vietā – „Uguns bumba” (Talsi), 3.vietā – „Rūķīši” (Talsi).

2014./2016.gadā dzimušas meitenes, 1.vietā „Monstri” (Tukums), 2.vietā – „Lauvas” (Tukums), 3.vietā – „Piparkūkas” (Talsi).

Visas komandas par iegūtajām vietām un dalību turnīrā ieguva balvas un kārumus, ko sagādāja Talsu novada pašvaldība un zemeņu audzēšanas saimniecība “Dainas”. Pateicība Labajam Rūķim Kasparam, kurš sagādāja piepūšamo atrakciju, kur bērni varēja izpriecāties spēļu starplaikos.

Turnīru organizēja “Basketbola klubs Talsi” sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu un Talsu novada pašvaldību.

Informāciju sagatavoja Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts