Ziemas sezona biatlonistiem sākusies!

Ziemas sezona biatlonistiem sākusies!

Šogad ziemas sākums bijis pateicīgs, lai arī Talsos varētu uz slēpēm sākt speciālo sagatavošanos sacensību sezonai. Tāpēc 19.decembrī Talsu jaunie biatlonisti bija gatavi, lai dotos uz Igaunijas biatlona sacensībām Hanjā. Un vairāki no mūsu jaunajiem biatlonistiem spēja parādīt ļoti cienījamu konkurenci mūsu spēcīgajiem ziemeļu kaimiņiem – igauņiem.

Sacensības notika biatlona sprinta distancē. Jaunākajā V13 grupā dalībnieki šauj vēl tikai no guļus pozīcijas, lielisku sniegumu rādīja Rihards Lozbers un 3km distancē izcīnīja 1.vietu. S19 grupā 6km distancē Viktorija Spruģevica teicami sašaujot 9 mērķus no 10 izcīnīja 2.vietu. V19 grupā 7,5km distancē nieka tiesa līdz goda pjedestālam pietrūka Erastam Bobrovam – viņš 5.vietā, Kristers Kalašņikovs 10.vietā. V17 grupā divi talsinieki uz goda pjedestāla – Kristiāns Kārlsbergs 2.vietā, Aleksis Samcēvičs 3.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 15.vietā, Valters Bresme 16.vietā, Olivers Bresme 17.vietā. S17 grupā 6km distancē Karīna Bernāne 7.vietā. V15 grupā 4,5km distancē Rainers Krišmanis 9.vietā, Ernests Solovjovs 15.vietā. S15 grupā 3km distancē Ance Volanska 18.vietā.

 

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts