“Ziemas kausa izcīņā” U-13 meiteņu volejbola komanda izcīna 8. vietu

“Ziemas kausa izcīņā” U-13 meiteņu volejbola komanda izcīna 8. vietu

Latvijas Volejbola Federācijas “Ziemas kausa izcīņā” U-13 meiteņu komanda izcīna 8. vietu.

Š.g. 19. un 20. janvārī, U-13 volejbolistes piedalījās Ziemas kausa izcīņā Rīgā.  Pirmajā dienā mūsu volejbolistes aizvadīja trīs spēles pret Rīgas Volejbola skolas audzēknēm, kur divās spēlēs guva uzvaras. Otrajā dienā pretī stājās Zvejniekciema vidusskola/ Ādažu BJSS (0:4), Liepājas sporta spēļu skola (0:4) un Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola (2:2). Rezultātā, 17 komandu konkurencē, mūsu meitenes izcīnīja 8. vietu.

Komandā spēlēja : Kerija Vilsone, Keita Sandija Dzene, Megija Anna Stumbre, Anete Zoniņa, Elēna Reneslāce, Laura Rozenfelde, Santa Lubgane, Kate Sūniņa, Patrīcija Leina Andrējeva, Rozālija Marta Eglīte.

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts