Volejbolistiem aizvadīts aktīvs jūlija mēnesis

Volejbolistiem aizvadīts aktīvs jūlija mēnesis

Pēc ilgāka pārtraukuma arī volejbola dzīve atgriezās ierastajās sliedēs. Jūlija mēnesis mūsu audzēkņiem ir bijis diezgan aktīvs.

Šoreiz  sezonu atklājām ar Aizputes novada 2020. gada čempionātu pludmales volejbolā. 01.07.2020. sacensības norisinājās U-12 vecuma grupas jauniešiem. Šajās sacensībās Talsu novada sporta skolu pārstāvēja gan zēni, gan meitenes. Šī bija pirmā sacensību pieredze, kurā audzēkņi guva ne tikai pirmos zaudējumus, bet arī pirmās uzvaras, guva pieredzi spēļu tiesāšanā. Šoreiz meitenēm 10. vieta, bet zēniem dalīta 5.-8. vieta. Otrajā dienā, 02.07.2020., U-16 vecuma grupā, 27 komandu konkurencē, piedalījās 7 mūsu meiteņu dueti. Vislabākais sniegums šoreiz A.K.Dinsbergai un P.L. Andrejevai – dalīta 5.-8. vieta, L. Eglīte/K.Smildzēja un S.Zēles/E.Pēkšena dalītajā 9.-12. vietā, D.Lubgane/S.Lubgane 16. vieta, K. Vilsone/L.Rozenfelde 19. vieta, K. Sūniņa/R.M.Eglīte 21. vieta un E.Tirzmale/V.Goba 24. vieta.

  1. jūlijā mūsu audzēkņi piedalījās 15. vasaras spēlēs volejbolā 1. posmā, kurš norisinājās Kuldīgā. Rezultāti bija dažādi, kādam veicās labāk, kādam sliktāk. U-11 grupas meitenes ieguva 9. vietu, bet zēni -13. vietu. U-15 grupas zēni ieguva 6. vietu, bet U-15 meitenes no 10.-12. vietai. Izcils sniegums šajā posmā mūsu U-13 grupas volejbolistēm, godam izcīnīta 2. vieta.

Šobrīd volejbolisti atrodas volejbola nometnē Engurē un cītīgi gatavojas nākamajām sacensībām, kas norisināsies Jelgavas novada Valgundē, 05.08.2020.

 

Treneri Santa Roze, Reinis Kalniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts