Volejbolisti sezonu sāk ar sacensībām Kuldīgā

Volejbolisti sezonu sāk ar sacensībām Kuldīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26.09.- 27.09.2020., Talsu NSS volejbolisti piedalījās 55. “Kurzemes kausa” sacensībās, Kuldīgā.

  1. gadā dzimušo un jaunāku grupā, sporta skolu pārstāvēja gan zēni, gan meitenes. Šīs bija pirmās šāda veida sacensības, kurās mūsu audzēkņi piedalījās. Šoreiz meitenēm 8. vieta, bet zēniem 12. vieta.

2007./ 2008. gadā dzimušās meitenes ieguva 5. vietu. Šajā gadā meitenes pirmo reizi aizvadīja sacensības, spēlējot jaunā formātā – 6:6.

2005./2006. gadā dzimušo grupā sporta skolu pārstāvēja gan zēni, gan meitenes. Zēni izcīnīja 5. vietu. Šajā turnīrā vislabāk veicās meitenēm, kuras zaudējot tikai vienu spēli, izcīnīja augsto 2. vietu.

“Kurzemes kauss” bija lieliskas sacensības, lai pēc lielākas pauzes ieietu vecajās sliedēs un saprastu lietas, pie kurām vēl jāpiestrādā. Šobrīd audzēkņi aizvada aktīvu gatavošanās posmu, jo šajā nedēļas nogalē Latvijas čempionāta pirmās spēles aizvadīs mūsu U-16 zēni un meitenes, kā arī U-14 meitenes.

Volejbola treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts