Volejbolisti aizvada treniņnometni Engurē

Volejbolisti aizvada treniņnometni Engurē

Jau otro gadu jūlija beigās (27.07.-05.08.2020.), volejbolisti aizvada treniņnometni Engurē. Šajās dienās audzēkņi aizvadīja intensīvus treniņus, kuros uzlaboja ne tikai fiziskās spējas, bet arī uzlaboja volejbola elementu izpildes tehniku un taktisko domāšanu. Nometnes dienas bija piesātinātas arī ar dažādām ne ar sportu saistītām aktivitātēm – veidota filma, iepazīti Engures dabas un kultūrvēsturiskie objekti, papildinātas zināšanas par Imantu Ziedoni, veidotas nometnes reklāmas.

Tikai 10 nometnes dienas, bet kopā būšana, daudziem ir devusi jaunus dzīves orientierus, audzēkņi mācījās sadzīvot, pielāgoties viens otram, uzticēties un rūpēties.

Esam lepni, ka mums ir tik azartiski, aktīvi, sirsnīgi audzēkņi!

Volejbola treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts