Volejbola spēles Dundagā

Volejbola spēles Dundagā

Šī gada 17.februārī Dundagā notika Talsu novada atklātās skolēnu sacensības volejbolā ( 1997.-1999.g.dz.) jaunietēm un jauniešiem, kā arī (2004.-2006.g.dz) grupā zēniem un meitenēm. Sacensībās pieteicās 15 komandas ar 127 dalībniekiem. Dundagas vidusskolas zālē pirmās sacensības saka 1997.-1999.g.dz.jaunietes. Jaunietēm pārliecinoši labākās un komandu vērtējumā ar 8 punktiem pirmo vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunietes.Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja A.Alkšbirze, R.Amstere, L.Brāle, N.Šakale, P.Strādniece, L.Cīrule, K.Tomašūne, R.Dragūne, N,Dragūne. Cīņa pa 2. un 3. vietu notika starp Dundagas vidusskolas un Talsu 2.vidusskola jaunietēm. Talsu 2.vidusskolas komanda spēja izcīnīt 2.vietu.Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja-S.Buļa, E.Pētersone, I.Brandava, A.Tesļuka, L.Rudzika, K.Jansone, E.Āboliņa.3.vietu ieguva Dundagas vidusskolas jaunietes –Līva Brice, Laine Brice, D.Sila, K.Bērente, U.Kumeredanka,V.Rēboka, A.Bērzkalne, R.Heinsberga. 4.vietā-Talsu Kristīgās vidusskolas jaunietes. Spēles turpināja jaunieši. Komandu vērtējumā1997.-1999.g.dz.grupā jauniešiem nepārspēti bija dundadznieki, uzvarot visās spēlēs ar 9 punktiem izcīnīja 1.vietu un ieguva kausu. Dundadzniekiem uzvarēt palīdzēja-K.Neifelds, J.Zvirbulis, A.Beņislavskis, R.Jānbergs, E.Freibergs, Ģ.Treinovskis, A.Tomsons, L.Bērziņš. Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši ar 6 punktiem spēja izcīnīt 2.vietu,uzvarot spēles ar Talsu 2.viduskolu un Rojas vidusskolas jauniešiem, bet piedzīvojot zaudējumu ar 2:0 ar Dundagas jauniešiem. Talsu Valsts ģimnāzijas jauniešu komandā spēlēja – M.Oskerko, R.Šnēbergs, A.Strikaitis, D.Ūdris, M.Ziemelis, D.Mūrnieks, G.Torchetti, R.Meženieks, K.Blumbergs. 3.vietu ieguva Talsu 2.vidusskolas jaunieši-K.Lapiņš, M.Plūdums, K.Adienis, K.Treimanis, R.Zezulis, S.Gindra, K Zabiņaks. 4.vietā-Rojas vidusskolas jaunieši.
2004.-2006.g.dz.zēni un meitenes spēlēja Dundagas mazajā skolā.Komandas spēlēja 4:4,uz samazinātu laukumu. Pieteicās 4 zēnu un 3 meiteņu komandas. Komandām tā bija pirmā pieredze volejbola spēlēs.
Meiteņu konkurencē pārliecinoši spēlēja Dundagas vidusskolas jaunās meitenes. 2004.-2006.g.dz. grupā meitenēm pirmo vietu izcīnīja Dundagas vidusskolas komanda-A.Dancberga, A.Amoliņa, S.Romanovka, K.Reinholde, B.Vēze. 2.vietu ieguva Talsu 2.vidusskolas meitenes- B.Strautmane, A.Ārberga, A.Dinsberga, S.Redvina, M.Mertena.3.vietā meitenēm Vandzenes pamatskolas komandai – M.Dimanta, K.Straujā, L.Teikerte, E.Āle, S.Grīnīte, A.Straujā ,K.Šmite.
2004.-2006.g.dz.zēniem 1.vietā Dundagas vidusskolas komandas spēlētājiem-K.Alkšbirze, A.Gorjunovs, E.Engelbergs, L.Bleive, A.Ozols. 2.vietu zēniem izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda –N.Valers, R.Lepe, R.Čuhnovs, I.Karlsons, A.Čečenoks,K.Araks, R.Kotāns. 3.vietu zēniem ieguva Vandzenes pamatskola- S.Šmits, R.Zigners, G.Blūms, M.Freibergs, T.Zariņš, S.Aleksāns. 4.vietā-Kolkas pamatskolas komanda.
18.02.16. Talsu NSS metodiķe O.Vežuka

Rezultāti

17.02.16.VOLEJBOLS_VIDUSSKOLAS_JAUNIESIEM(9) 17.02.16 VOLEJBOLS_JAUNIETEM_DUNDAGA(3) 17.02.16.VOLEJBOLS_4_5_KLASU ZEENIEM(4) 17.02,16.VOLEJBOLS_4_5_KLASU_MEITENEEM(3)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts