Virslīgas atklāšanas spēlē zaudējums Liepājas „Kuršiem”

Virslīgas atklāšanas spēlē zaudējums Liepājas „Kuršiem”

Talsi/Krauzers jauno Elvī virslīgas sezonu iesāka ar spēli izbraukumā pret Liepājas „Kuršiem”. Talsi/Krauzers komanda šogad skārušas daudz pozitīvas pārmaiņas un komandu papildinājuši vairāki labi spēlētāji, gan ar gan bez augstākās līgas pieredzes. Komandai pievienojušies- Alberts Jēkabsons un Mārtiņš Lapsiņš no „Mogo/RTU Rockets” vienības, Kristaps Lapsiņš un Bruno Ritums no „Babītes”, un Ģirts Šķuburs no „Livonijas”. Kā arī komanda papildināta ar Talsu novada sporta skolas audzēkņiem.

Starta drudzis un vēlme sevi pierādīt jaunajā komandā, pirmajā periodā ņēma virsroku pār kvalitāti un racionāliem lēmumiem un talsinieki jau pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 1:3, vienīgos vārtus gūstot
Albertam Jēkabsonam no Ģirta Šķubura piespēles. Otrajā periodā izdevās komandu nomierināt un spēles gaitu izlīdzināt. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, mūsējiem precīzs Krišs Treimanis no Deivida Barkovska piespēles, pēc otrās trešdaļas rezultāts- 4:2. Trešajā trešdaļā ritēja līdzīga cīņa abām komandām gūstot pa trim vārtiem- mūsējiem ar vārtu guvumu atzīmējās divi virslīgas debitanti- Bruno Ritums un Ģirts Šķuburs, kā arī iepriekšējās sezonas talsinieku rezultatīvākais spēlētājs Andris Blumbahs. Vēl viens vārtu guvums liepājniekiem īsi pirms mača beigām, raidot bumbiņu tukšos vārtos- 5:8.

Talsiniekiem tāpat kā liepājniekiem ne reizi neizdevās realizēt skaitlisko vairākumu, pie ko noteikti jāstrādā nākošajos treniņos. Kopumā Talsiem bija sešas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā un visas palika neizmantotas.
Arī nākošās spēles Talsi aizvadīs izbraukumā- 26.septembrī Talsi/Krauzers dosies uz Vidzemi, lai sestdien mērotos spēkiem ar „Pārgauju”, bet svētdien stātos pretī „Rubenei”. Savukārt pirmā mājas spēle notiks 3.oktobrī 18:00 pret  FK „Rīga”.

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts