Virslīgai punkts Ķekavā, 1.līgai uzvara Rīgā

Virslīgai punkts Ķekavā, 1.līgai uzvara Rīgā

Aizvadītas kārtējās spēles Latvijas čempionātā florbolā gan Elvi Virslīgā, gan 1.līgā. Virslīgas komanda piedzīvoja neveiksmi pēcspēles soda metienos Ķekavas komandai ar rezultātu 8:9. Savukārt 1.līgas komanda turpina krāt uzvaras, pārspējot RTU/Rockets (4:3).

Spēli Ķekavā pārliecinošāk sāka Talsu komanda, kas pēc 1.perioda bija vadībā ar 3:1. Tomēr 2. un 3. trešdaļu nedaudz veiksmīgāk aizvadīja Ķekavas komanda. Vēl 30 sekudes līdz pamatlaika beigām Ķekavas komanda bija vadībā 8:7. Talsu komanda nomainīja vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju un izlīdzināja rezultātu. Papildlaiks noslēdzās neizšķirti un viss izšķīrās pēcspēles metienos, kuros pārāki izrādījās mājnieki.

Komandas vērtīgākais spēlētājs Valters Kalnietis, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem (2+0). Pie punktiem tika A.Raitums 3 (2+1), T.Akmeņlauks 3 (0+3), R.Polis 2 (2+0), J.Škutāns 2 (1+1), A.Blumbahs 2 (1+1) un M.J.Švedenbergs 1 (0+1).

Nākamajā dienā spēle 1.līgas komandai Rīgā pret RTU/Rockets komandu. Izcīnīta grūta uzvara ar rezultātu 4:3. Uzvaras vārtus gūstot 4 minūtes līdz spēles beigām. Vārtos pēc ilgāka pārtraukuma labi darbojās A.Eglītis, kas atvairīja 20 no 23 metieniem. Varam apsveikt R.Niedrāju, kurš guva savus pirmos vārtus Latvijas čempionāta 1.līgā.  Komandas vērtīgākais spēlētājs ar 2 piespēlēm – L.Putniņš. Vēl pie punktiem tika M.Ivanāns 2 (2+0), U.Adiņš 2 (1+1) un K.Vītols 1 (0+1).

Nākamās spēles:

1.līga Liepājā 08.12. 20:30 Kurši – Talsu NSS/Zerorisk

VIRSLĪGA TALSOS 10.12. 17:00 Talsu NSS/Krauzers – FS Masters/Ulbroka

 

Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts