Vieglatlētika – LVS kauss II posms

Vieglatlētika – LVS kauss II posms

KK5L4394

20.maijā Bauskā norisinājās LVS kauss II posms. Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja sekojoši audzēkņi: Laura Anna Krauze, Luīze Katrīna Zeļģe, Krišjānis Suntažs, Edvards Mārtiņš Bernāns, Signe Jēkabsone, Dāvis Ūdris, Aleksandrs Strikaitis.

Rezultāti no sacensībām:

Luīze tāllēkšanā uzrādīja rezultātu 5m, uzrādot jaunu personīgo rekordu un iegūstot 6.vietu no 30 dalībniecēm. Laurai tāllēkšanā rezultāts 4,90m un kopumā 9.vieta, Edvardam tāllēkšanā rezultāts 5,37m, rezultātā 14.vieta, Dāvim tāllēkšanā rezultāts 6,20m (personīgais rekords) 7.vieta no 18 dalībniekiem. Krišjānim 4.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 11,96 m. Signei 4.vieta šķēpa mešanā rezultāts 46,28m. Aleksandram 11.vieta šķēpa mešanā rezultāts 49,78m (personīgais rekords).

Treneris pēc sacensībām atzīst, ka izdevies labs starts vasaras sezonas sākuma sacensībās. Luīzei, Dāvim un Aleksandram jauni personīgie rekordi pārējie arī cīnījās godam,un savus labākos rezultātus cer sasniegt nākošajās sacensībās.

Vieglatlētikas nodaļas treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts