Vieglatlēti atved medaļas arī no Liepājas!

Vieglatlēti atved medaļas arī no Liepājas!

Š.g. 12.decembrī Liepājas Olimpiskā centra manēžā notika Liepājas SSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai. Uz sacensībām devās arī Talsu novada sporta skolas 7 vieglatlēti:6 Mārča Štrobindera un 1 Raita Treiģa-Treida audzēknis. Lieliski nostartēja Emīlija Oša, izcīnot 1.vietu lodes grūšanā un 3.vietu augstlēkšanā. 1.vietu izcīnīja arī Kārlis Lūkass Koloda tāllēkšanā. Lieliska rezultāts Kristiānai Ozolai, kura augstlēkšanā, pārlecot 1,40m, izcīnīja 3.vietu. 3.vieta arī Kārlim Lūkasam Kolodam 60 m/b skriešanā. Personīgais rekords Patrīcijai Jansonei tāllēkšanā un 60m/b skriešanā un izcīnītas divas 4. vietas. Prieks ar\i par pārējiem dalībniekiem, jo visi nostartēja ar labiem rezultātiem, uzrādot arī personīgos rekordus.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts