VFS un teorētiskās sagatavotības sacensībās volejbolā mūsu volejbolistei 2.vieta.

VFS un teorētiskās sagatavotības sacensībās volejbolā mūsu volejbolistei 2.vieta.

Lai arī šis gads bija diezgan sarežģīts, jo pandēmijas rezultātā aktīvā sacensību sezona tika pārtraukta, nemaz tā īsti nesākoties, Latvijas volejbola federācija rīkoja VFS un teorētiskās sagatavotības sacensības dažāda vecuma jauniešiem, kuras norisinājās no 2021.gada 11. janvāra līdz 31.martam. VFS sacensības notika sekojošās disciplīnās: pilnbumbas mešana, 2 minūšu lēkšana ar aukliņu un 4 km skrējiens.

Arī mūsu volejbolisti šajās sacensībās ņēma dalību, kurās uzrādīja ļoti labus rezultātus. Vislabākais rezultāts un liels lepnums par Līvu Eglīti, kura startējot 64 meiteņu konkurencē, savā vecuma grupā izcīnīja augsto 2. vietu!

Šobrīd atsākas aktīvā sacensību sezona, kur pirmais starts jau rīt, 30.06.2021.,Ventspilī,  kur startēs U-18 volejbolistes Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā.

Trenere Santa Roze

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts