Ventspils uzņem Kurzemes jaunatnes čempionātu telpu futbolā

Ventspils uzņem Kurzemes jaunatnes čempionātu telpu futbolā

12. janvārī, Ventspilī, norisinājās Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā, kurā piedalījās arī Talsu NSS/FK Laidze (U9). Piedalīšanās sanāca vairāk kā veiksmīgā, jo trīs spēlēs – trīs uzvaras!

Pirmā spēle bija pret spēcīgo LSSS 2005-3, kas turnīra tabulā atradās pirmajā vietā un nebija zaudējuši nevienu spēli. Spēles sākums bija saspringts un nervozs abām komandām, komandas vairāk domāja par savu vārtu drošību un pēc tam tikai par uzbrukumu. Bumbu vairāk kontrolēja jaunie Liepājas futbolisti, bet mūsu spēlētāji atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem.

Tuvojoties spēles izskaņai Edgars Zaļupe pārtvēra bumbu un ar asu precīzu piespēli uzbrukuma smailē vienu pret pretinieku vārtsargu  izvirzīja mūsu vienu no labākajiem spēlētājiem Denisu  Kristiānu Jaunkalnu, kurš šādas izdevības reti laiž garām un rezultāts kļuva 1:0 mūsu komandas labā. Atlikušās spēles minūtes mūsu jaunie censoņi veiksmīgi spēlēja aizsardzībā un prata uzvarēt liepājniekus.

Otrā spēle bija jāaizvada ar JFK Saldus/SSS komandu. Pirmajā savstarpējā spēlē tika nospēlēts neizšķirts, kaut gan bijām labāki, tādēļ šoreiz gribējās uzvarēt, un tas arī izdevās. Spēle noslēdzās ar mūsu komandas pārliecinošu uzvaru 4:0. Saldus jaunie spēlētāji izskatījās apmulsuši un nespēja apdraudēt mūsu komandas vārtus ne reizi. Kārtējo reizi ļoti labi aizsardzībā darbojās mūsu labākie aizsargi Edgars Zaļupe un Matīss Pucens.

Pēdējā sabraukuma spēle bija jāaizvada ar mājiniekiem Ventspils OC-2 komandu. Sākums mūsu komandai padevās nepārliecinošs, jo nespējām ilgi gūt vārtus. Ļoti daudzas iespējas netika izmantotas. Spēles vidū lieliski nospēlēja Deniss Kristiāns Jaunkalns, kurš no asa leņķa guva skaistus vārtus, bet pēc brīža arī mūsu aizsargs Oskars Mednis pieslēdzoties uzbrukumam guva vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0 mūsu komandas labā.

Pašlaik Talsu NSS-FK Laidze atrodas turnīra tabulas 1. vietā, bet atlikušas vēl četras grūtas spēles. Mūsu komanda nospēlētajās sešās spēlēs ir pratusi uzvarēt  piecas reizes, vienreiz nospēlēt neizšķirti un nevienu reizi nezaudēt. Saskaitot visās spēlēs kopā ir gūti 16 un ielaisti 1 vārti.

Šī sabraukuma labākie spēlētāji bija Deniss Kristiāns Jaunkalns, Edgars Zaļupe, Matīss Pucens, Kārlis Krampe.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts