Ventspils Spars sacensības vieglatlētikā

Ventspils Spars sacensības vieglatlētikā

Š.g. 22.novembrī Ventspilī notika sacensības vieglatlētikā u-14 vecuma grupā. No Talsu NSS piedalījās 15 audzēkņi: Rūdolfs Suntažs, Alise Paipala, Annija Ārberga, Rebeka Rozenšteine, Viktorija Tīna Kristovska, Sintija Kovaļčuka, Laura Murauska, Laura Lauma Zelmene, Marta Kacēviča, Annija Krovalka, Gerda Mihņēviča, Rūdolfs Krūmiņš, Aleksis Birzlejs, Jānis Brūvers, Jēkabs Kļaviņš.

Dažiem no mūsu audzēkņiem sacensībās izdevās sasniegt ļoti labus rezultātus : Rūdolfs KRŪMIŅŠ  60 m sprinta distancē izcīnīja 2.vietu un tāllēkšanā ar rezultātu 4,76 m izcīnīja 1. vietu.  Aleksis BIRZLEJS 300m distancē izcīnīja 3. vietu un 600 m distancē 2. vietu. Jēkabs KĻAVIŅŠ tāllēkšanā izcīnīja 2. vietu. Līna VADONE pildbumbas grūšanā izcīnīja 2. vietu. 

Annija Ārbergai augstlēkšanā personīgais rekords 1,20m, Rebekai Rozenšteinei augstlēkšanā 1,15m , personīgais rekords, Alisei Paipalai un Viktorijai Tīnai Kristovskai pildbumbas grūšanā 6.55m un 6.76m. Rūdolfam Suntažam augstlēkšanā 1,10 m.

Pirmās lielās sacensības ziemas sezonā , uztraukums , vēlme cīnīties un labi rezultāti. Trenējamies un cīnāmies tālāk!

Treneris Mārcis Štrobinders un Talsu novada Sporta skolas administrācija.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts