Ventspils šķēpi 2019

Ventspils šķēpi 2019

Sestdien, 1.jūnijā Ventspilī notika olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās šķēpmešanas sacensības “Ventspils šķēpi 2019”. Arī Talsu novada Sporta skola tajās bija plaši pārstāvētas, jo piedalījās gan audzēkņi, gan treneri. Varam lepoties arī ar godalgotām vietām. Mūsu treneris Rolands Štrobinders palika nepārspēts, iegūstot 1.vietu ar rezultātu 81.21 m. Fantastisks rezultāts arī Krišjānim Suntažam, kurš laboja savu personīgo rekordu gandrīz par 5 m. Ar rezultātu 76.94 m savā grupā palika nepārspēts un vīru konkurencē izcīnīja 4.vietu. 1.vietu savā grupā izcīnīja Kārlis Lūkass Koloda, 3.vietu ar savu personīgo rekordu izcīnīja Andra Jansona audzēkne Una Diāna Veipāne. 3.vieta arī Sindijai Redviņai. Personīgie rekordi Amēlijai Sudmalei, Kristiānai Ozolai, Alisei Palameikai, Katrīnai Suntažai. 4.vietu izcīnīja Luīze Katrīna Zeļģe.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts