Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U-12 un U-14

Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U-12 un U-14

Ceturtdien, 15.novembrī mūsu jaunie vieglatlēti devās uz Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensībām telpās U-12 un U-14 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās vieglatlēti no Saldus, Ventspils, Jelgavas, Liepājas, Kandavas, Talsiem, Rīgas un Ventspils novada. Mūsu vieglatlēti uzrādīja ļoti labus rezultātus.

U-14 grupā Anna Liene Bērziņa izcīnīja 1.vietu 60m un nepārspēta palika arī tāllēkšanā, aizlecot 4.52. 1.vieta arī Kārlim Lūkasam Kolodam 60 metru barjerskriešanā, kā arī tāllēkšanā. Amēlijai Sudmalei 3.vieta 60 metru barjerskriešanā.

U-12 grupā arī ļoti labi rezultāti, ņemot vērā, ka dažiem tās bija pirmās vieglatlētikas sacensības. Anhela Lūse izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā, aizlecot 3.64. Viks Vilijams Donis palika nepārspēts augstlēkšanā ar rezultātu 1.20m un tāllēkšanā izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 3.90 m. Ļoti labi nostartēja arī Estere Stepiņa, 1.vietu izcīnot augstlēkšanā pārlecot 1.15m un 3.vietu tāllēkšanā, aizlecot 3.48m. Leons Sutra un Šarlote Zaula izcīnīja 2.vietu augstlēkšanā.

Treneri Mārcis Štrobinders un Rolands Štrobinders

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts