Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā

Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā

Š.g. 16.martā Ventspilī norisinājās Ventspils novada BJSS sacensības vieglatlētikā.  Talsu novada Sporta skolu sacensībās pārstāvēja liels dalībnieku skaits. Trenera M.Štrobindera audzēkņi: Alise Paipala, Elīza Andra Krūmiņa, Rūdolfs Suntažs , Viktorija Tīna Kristovska , Kristīne Gulbe , Emīlija Oša , Rebeka Rozenšteine , Amanda Sula , Marta Brāle , Patrīcija Jansone , Anda Dansone un A,Jansona audzēkņi: Sindija Redviņa, Roberts Tropiņš, Evelīna Malvīne Pirvite, Sintija kovaļčuka, Līna Vadone, Annija Augšpule, Krists Kristians Doniņš, Martins Liberts, Kārlis Āboliņš, Rūdolfs Krūmiņš, Markuss Vītols, Vendija Līberga, Kate Cela, Ramona Marta Ribakova.

Alisei tāllēkšanā 4,16 m , un 1,25m augstlēkšanā, Elīzai tāllēkšanā 4,14 m ,lodes grūšanā 8,94m –PR ,60m-8,94s – PR , Rūdolfs Suntažs- lodes grūšanā 6,46m, augstlēkšanā 1,20m , Viktorija Tīna Kristovska- lodes grūšanā 7,85m PR , Kristīne Gulbe tāllēkšanā 3,90m PR , Emīlija Oša lodes grūšanā 8,12m –PR , augstlēkšanā 1,25m–PR ,Rebeka Rozenšteine augstlēkšanā 1,25m–PR , tāllēkšanā 3,80m PR , Amanda Sula, Patrīcija Jansone, Marta Brāle 60m 9,8s , Patrīcija Jansone T/l 3,48m , 60m/b 12,5s , Anda Dansone 60m 9,76s – PR, tāllēkšanā 3,53m PR.

Lodes grūšanā 1. vietu izcīnīja K.K Doniņš, 4.vietā palika Sindija Redviņa, Roberts Tropiņš, Evelīna Malvīne Pirvite, Martins Liberts, Sintijai Kovaļčukai 7.vieta, Līnai Vadonei 12.vieta, Annijai Augšpulei 13.vieta. Augstlēkšanā 2.vieta un tāllēkšanā 1.vieta Kārlim Āboliņam, Rūdolfam Krūmiņam 1.vieta 60 m/b, 2.vieta tāllekšanā, Tāllekšanā 4.vieta Markusam Vītolam, 5.vieta Robertam Tropiņam. Annija Augšpule 1000 m izcīnīja 4.vietu, Vendija Līberga 800 m 5.vietu. Kate Cela 300 m ieguva 8.vietu un 60 m -13.vietu; Ramona Marta Ribakova  300 m ieguva 5.vietu un 60 m 4.vietu. Sintija Kovaļčuka 60 m/b ieguva godpilno 3.vietu, Markuss Vītols 9.vietu 60m, Evelīna Malvīne Pirvite 60 m – 12.vietā, Līna Vadone 14.vietā.

M.Štrobinders:”Labi noorganizētas pēdējās ziemas sezonas sacensības Ventspilī. Visi cīnījās godam , un sasniedza daudz personīgos rekordus. Īpaši gribētos uzteikt Emīliju un Rebeku, kuras izcīnīja 3. vietu augstlēkšanā.”

 

Treneri M.Štrobinders, A.Jansons

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts