Veiksmīgi noslēgušās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 3.posms.

Veiksmīgi noslēgušās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 3.posms.

14.05.2022. norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 3.posms Talsos.

MSA grupā vīriešu vienspēlē piedalījās 10 dalībnieki, no kuriem  Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 9.vieta.

MDA grupā vīriešu dubultspēlēs piedalījās  6 dalībnieki. Henriks Godharts Jankevics. spēlējot kopā ar A.Zaķi, ieguva 5.vietu.

MDB grupā vīriešu dubultspēlēs piedalījās 6 dalībnieki. Reinis Beinarovičs spēlēja kopā ar Valteru Brāli un ieguva 5.vietu , Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti, ieguva 3.vietu, Alekss Deniss Dimiņš, spēlējot kopā ar Armandu Znotiņu, ieguva 6. vietu.

MSC grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 13 dalībnieki. Ričards Klāvs Miezītis ieguva 1.vietu, Reinis Beinarovičš ieguva 3.vietu, Fēlikss Kandis ieguva 6.vietu, Alekss Deniss Dimiņš ieguva 4.vietu, Raivo Bergmanis ieguva 11.vietu, Armands Laucis ieguva 13.vietu, Armands Znotiņš ieguva 7.vietu un Kristofers Brūveris ieguva 12.vietu.

WD sieviešu dubultspēlēs piedalījās 16 dalībnieces. Melisa Romaņuka spēlēja kopā ar Evelīnu Freiju un ieguva 3.vietu.

XDA jaukto spēļu grupā piedalījās 12 spēlētāji. Evelīna Freija spēleja kopā ar Ņ.Šahnovu un ieguva 3.vietu.

XDB jaukto spēļu grupā piedalījās 10 dalībnieki. Melisa Romaņuka spēlēja kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti un ieguva 3.vietu. Andželīna Briede, spēlējot kopā ar Cīruli ieguva 5.vietu.

XDC jaukto spēļu grupā piedalījās 16 dalībnieki. Reinis Beinarovičs, spēlējot kopā ar Andželiku Zeiferti, ieguva 1.vietu, Valters Brālis, spēlejot kopā ar Endiju Šankovu, ieguva 4.vietu, Alekss Deniss Dimiņš spēlēja kopā ar Lību Zandbergu un ieguva 3.vietu, Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Dārtu Zandbergu, ieguva 2.vietu.

WSB sieviešu vienspēļu grupā piedalījās 16 dalībnieki. Andželīna Briede ieguva 4.vietu, Justīne Sapiega ieguva 6.vietu, Andželika Zeiferte ieguva 9.vietu, Dārta Zandberga ieguva 13.vietu un Lība Zandberga 16.vietu.

WSA sieviešu vienspēļu grupā piedalījās 7 spēlētāji. Evelīna Freija ieguva 3.vietu, Melisa Romaņuka ieguva 5.vietu un Aurora Laizāne ieguva 6.vietu.

 

Paldies sacensību dalībniekiem par spraigām cīņām visas dienas garumā.

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts