Vasaras izskaņas badmintona nometne Čehijā

Vasaras izskaņas badmintona nometne Čehijā

Pavisam nesen, augusta beigās, Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem bija lieliska iespēja doties uz treniņu nometni Čehijas pilsētā Most. Jau 18. reizi pilsētā Most notiek Victor International Super Stars badmintona nometne.

Šī bija lieliska iespēja mūsu badmintonistiem trenēties kopā ar vienaudžiem no Ķīnas, Somijas, Slovākijas, Čehijas un Vjetnamas. Šajā gadā nometni vadīja viens no izcilākajiem Indijas treneriem Chetan Anand.

Treniņu nometne ilga astoņas dienas. Katrā dienā pa trīs treniņiem, no kuriem divi treniņi bija badmintona pilnveidošanas treniņi un viens fiziskais treniņš. Nometnes jaunieši tika sadalīti divās prasmju līmeņu grupās. Katrā grupā, nometnes laikā, tika organizēts dubultspēļu turnīrs.

Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot lielākajā grupā, ar čehu jaunieti ieguva 3.vietu.

Evelīna Freija un Melisa Romaņuka spēlēja jaunākajā grupā, kur izcīnīja 1.vietu, bet M.Romaņuka 3.vietu.

Jaunieši būdami šajā nometnē ieguva ļoti daudz praktiskās un teorētiskās zināšanas badmintonā.

Paldies Talsu novada Sporta skolai par iespēju piedalīties šajā nometnē.

 

Treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts