Uzvaras un izaicinājumi: Talsu NSS U12 un U13 basketbolisti uzvar 2 spēlēs pret Tukumu

Uzvaras un izaicinājumi: Talsu NSS U12 un U13 basketbolisti uzvar 2 spēlēs pret Tukumu

Sestdien, 30.septembrī, Tukumā norisinājās basketbola spēles U12 un U13 komandām.

Pirmajā spēlē pret Tukumu Talsu U12 komanda uzvarēja ar lielu pārsvaru, rezultāts 55:10.

Otrajā spēlē cīnījās Talsu U13 komanda pret Tukumu. Spēles rezultātā Talsiem uzvara – 74:30.

Trešā basketbola spēle notika starp Talsi U12 otro komandu un Tukumu, kurā spēlēja jaunie basketbolisti, kuri nesen ir sākuši trenēties un nav iegūta tik liela spēļu pieredze. Rezultātā Talsu komandai zaudējums, 19:36

“Komandas spēlēja saliedēti, tādēļ tika izcīnītas tik pārliecinošas uzvaras U12 un U13 pirmajām komandām. U12 otrai komandai jāturpina trenēties un rezultāti neizpaliks,” komentē treneris Kārlis Kantors.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts