Uz pozitīvas nots U-16 un U-18 futbolisti iesāk sezonu Latvijas čempionātā

Uz pozitīvas nots U-16 un U-18 futbolisti iesāk sezonu Latvijas čempionātā

Svētdien, 2.aprīlī tika aizvadītas pirmās spēles Latvijas jaunatnes futbola čempionātā. Talsu novada Sporta skolas U-18 komanda ar treneri Aivaru Eņģeli devās uz Rēzekni, lai mērotos spēkiem ar Rēzeknes futbola komandu. Talsiniekiem uzvara   2-1. Vārtus Talsu komandas labā guva Deniss Jaunkalns un Edgars Zaļupe.

Nedaudz tuvāk – uz Ķekavu – devās trenera Kirila Rodionova audzēkņi U-16 komanda, kuri spēlēja pret FK Auda Audas stadionā. Talsu futbolisti uzvarēja ar rezultātu 3-1. Talsu komandas labā vārtus guva Rūdis Babris, Mariuss Feldbergs un Dans Daniels Pētersons.

Tā turpināt!

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts