U9 un U12 Latvijas čempionāts hokejā Talsos

U9 un U12 Latvijas čempionāts hokejā Talsos

Šī gada 16.un 17. janvārī notika U9 un U12 LČ hokejā Talsos. U9 vecuma grupai notika divas spēles pret komandām „Rīga 07”un „Jelgavas SS”. Pirmo spēli mūsu hokejisti zaudēja komandai „Rīga 07” ar rezultātu 1:13. Spēles rezultāts liecina par Rīgas komandas pārliecinošo pārākumu slidošanas tehnikā un komandas sadarbībā. Vienīgos vārtus talsinieku labā guva T.Balodis. Talsu komandas treneriem pēc pirmās spēles nācās uzmundrināt un noskaņot jaunos hokejistus otrai spēlei, jo zēni pārdzīvoja par zaudējumu. Otro spēli talsinieki spēlēja pret komandu „Jelgavas SS”.Kaut arī rezultāts bija 1:4,Talsu jaunie hokejisti cīnījās ar lielu pašatdevi. Treneru uzslavas pēc spēles izpelnījās M.Metlāns, K. Krūze, kā arī pārējie spēlētāji.Vienīgos vārtus Talsu komandas labā guva A. Grīva pēc J. Ezergala piespēles.
17 .janvārī spēle notika U12 vecuma grupai, kurā Talsu/NSS tikās ar komandu „Pirāti”. Spēles pirmajā periodā Talsu komanda zaudēja 0:5. Otro periodu Talsu zēni iesāka ar lielāku pārliecību un ielaida tikai vienus vārtus, līdz ar to rezultāts 0:6. Trešais periods aizritēja Talsu labā 1:0,spēle beidzās ar rezultātu 1:6 .Vienīgos vārtus talsinieku labā guva N.Prūsis. Kaut spēle tika zaudēta, treneri bija gandarīti par spēles 2.un3.periodu, jo spēlētāji parādīja sportisko niknumu un pašatdevi.
Treneris R.Brālis

 

IMG_1902 IMG_1941 IMG_2159

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts