U9 audzēkņu grupa aizvada 6 aizraujošas spēles Baltic Sea Cup turnīrā

U9 audzēkņu grupa aizvada 6 aizraujošas spēles Baltic Sea Cup turnīrā

No 28. – 30. jūlijam Rojā notika Baltic Sea Cup futbola turnīrs, kurā no Talsu novada Sporta skolas piedalījās U9 audzēkņu grupa.

Talsu NSS piedalījās 6 futbola spēlēs U9 vecuma grupā. Vienā no futbola spēlēm Talsu komanda zaudēja Rīgas Dinamo komandai, taču pārējās piecās spēlēs Talsu Sporta skolas audzēkņi baudīja komandas spēli, gūstot vairākus vārtus, kas vainagojās ar uzvarām.

Piedaloties turnīrā, Talsu sportisti varēja iegūt vērtīgu pieredzi, spēlējot ar dažāda līmeņa futbolistu komandām. Futbola treniņos ieguldītajam darbam bija redzams rezultāts, jo Talsu NSS komandas pozitīvā attieksme Baltic Sea Cup turnīra spēlēs bija redzama smaidos un vēlmē aktīvi darboties futbola laukumā.

“Šoreiz negribu izcelt vienu labāko spēlētāju, bet visu komandu, kā arī futbolistu vecākus, kas ļoti pozitīvi atbalstīja savus bērnus. Šīs trīs dienas mani uzlādēja ar jaukiem momentiem, ka varu pateikt paldies trenera vārdā visai komandai, jo komandas sastāvdaļa ir spēlētāji un arī vecāki. Paldies organizatoriem par iespēju piedalīties šajā turnīrā, “ stāsta treneris Aivars Eņģelis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts