U16 florbola čempionāta pirmās spēles: cīņa, izšķiroši brīži un rezultāti

U16 florbola čempionāta pirmās spēles: cīņa, izšķiroši brīži un rezultāti

Sestdien, 30. septembrī un svētdien 1.oktobrī tika aizvadītas šī gada pirmās čempionāta florbola spēles U16 grupai.

“Pirmo spēli Cēsīs raksturotu kā cīņu ar sevi un apkārtējiem faktoriem. Puišiem grūti gāja ar tiesnešu lēmumiem un mazā laukuma īpatnībām. Pagāja vairāk kā pus spēle līdz sapratām, kā darboties laukumā un uz ko likt fokusu. Šajā brīdī arī lūza spēle un spējām no 1:4 rezultātu vērst sev par labu, un spēli novest līdz veiksmīgam rezultātam – 5:4,” stāsta treneris Toms Akmeņlauks.

Otrajā spēlē, kura notika Talsos, U16 komanda spēlēja pret FK Kurši no Liepājas.

Spēles laukumā florbolisti darbojās veiksmīgi, neļaujot pretiniekam brīvi vadīt bumbiņu. Puiši bija aktīvi, agresīvi un centās gūt vārtus ar lielu apņēmību.

“Diemžēl izveidotos momentus nespējām realizēt un cīņas gaitā pieļāvām dažas kļūdas aizsardzībā, kuras ar ļoti augstu realizācijas procentu realizēja pretinieki. Spēli kontrolējām, bet rezultātu nē,” stāsta Toms.

Florbola spēles rezultātā Talsu komandai zaudējums, rezultāts 1:5.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts