U11 grupai noslēdzas Kurzemes čempionāts futbolā 8 pret 8.

U11 grupai noslēdzas Kurzemes čempionāts futbolā 8 pret 8.

Talsu novada Sporta skolas futbola komanda U11 vecuma grupā noslēdz reģionālās sacensības 4.vietā attīstības grupā. Futbolā 8 pret 8 tika aizvadītas 6 spēles, kurās talsinieki iekrāja 9 punktus. Izcīnot divas uzvaras, trīs reizes spēlēja neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējumu. Trenera secinājumi: jāpiestrādā pie uzbrukuma veidošanas no saviem vārtiem un vārtu gūšanas uzbrukuma fāzes noslēgumā. Spēlētājiem jāpilnveido individuālā meistarība ar bumbu.

Par labākajiem spēlētājiem komandā jāizceļ vārtsargs Mārcis Roderis-Roderts, aizsargs Hugo Kantenieks, komandas motors – Voldemārs Freimanis.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts