U10 E futbolisti aizvada pirmo Kurzemes čempionāta posmu Ventspilī

U10 E futbolisti aizvada pirmo Kurzemes čempionāta posmu Ventspilī

Svētdien, 28. aprīlī, Talsu novada Sporta skolas U10 E futbolistu komanda aizvadīja pirmo Kurzemes čempionāta posmu Ventspilī. Talsu audzēkņi spēlēja pret divām Ventspils komandām, Kuldīgu un Nīcas vienaudžiem.

Kopumā tika aizvadītas četras spēles, no kurām divās futbolisti izcīnīja uzvaras, vienu neizšķirtu spēli un vienu zaudējumu Ventspils komandai.

“Komanda pirmo posmu aizvadīja labā līmenī, ko rāda arī rezultāti, bet, protams, dienas garumā varējām daudz runāt tieši mentālajā jomā, kas ļoti šajā vecumā ir nozīmīgi,” komentē treneris Aivars Eņģelis.

Puiši centās pieturēties pie bumbas kontroles un disciplīnas laukumā.

“Protams, izrunājām arī lietas, pie kurām vajadzētu piestrādāt, bet galvenais, ka spēlētāji ar pozitīvu uztveri dzirdēja manu stāstu. Izanalizējām dienas gaitu ar pozitīvu iezīmi, lai būtu gandarījums gatavoties tālāk,” stāsta Aivars.

Treneris izsaka pateicību atbalstītājiem!

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts