U-18 un U-15 futbola komandas aizvada kārtējās regulārā čempionāta spēles

U-18 un U-15 futbola komandas aizvada kārtējās regulārā čempionāta spēles

Talsu novada sporta skolas U-18 futbola komanda sestdien, 28.09 savā laukumā piekāpās FK Metta ar 0-2, līdz ar to cīnīsies par 5-6 vietu sezonā. Pirmajā spēlē komanda zaudēja ar lielu Mettas pārsvaru gan rezultātā, gan spēlē kopumā, tomēr sestdien, atbildes spēlē -vairāki vārtu gūšanas momenti un aizsardzībā komanda nospēlēja disciplinēti. Pretinieks pārspēja  vārtsargu ar 2 rezultatīviem tālsitieniem. Musu vārtsargs Kristiāns Hartmanis atvairīja divus  11 m soda sitienus.
Svētdien, 29.09 Talsu novada Sporta skolas U15 komanda aizvadīja atbildes spēli pret Sēlijas vienaudžiem ar rezultātu 1-1.

Treneris Aivars Eņģelis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts