U-18 Talsu NSS futbolisti regulārajā čempionātā uzvar Jelgavas vienaudžus

U-18 Talsu NSS futbolisti regulārajā čempionātā uzvar Jelgavas vienaudžus

Otrdien, 11.jūlijā Talsu pilsētas stadionā notika Latvijas U-18 čempionāta spēle futbolā. Talsu novada Sporta skolas komanda uzvarēja FS Jelgava ar rezultātu 2-1. Talsu komandas labā vārtus guva Samuēls Panteļejevs un Kārlis Krampe.

Trešdien, 12.jūlijā Talsu pilsētas stadionā notika Talsu NSS U15 Latvijas čempionāta spēle pret Mārupes SC. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0-0.

Paralēli Latvijas čempionātam intensīvi rit arī Kurzemes čempionāts jaunākajiem futbola nodaļas audzēkņiem. 12.jūlijā U-10AT Talsu komanda devās uz Kuldīgu, lai tiktos ar vienaudžiem. Spēle aizvadīta pozitīvā gaisotnē un trenera dotais uzdevums izpildīts.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts