U-18 futbolisti sezonu noslēdz 6.vietā Latvijas čempionātā

U-18 futbolisti sezonu noslēdz 6.vietā Latvijas čempionātā

Noslēgusies sezona Talsu novada Sporta skolas U18 futbola komandai, izcīnīta 6.vieta pēc punktiem no 12 komandām meistarības grupā. Apakšgrupā pietrūka tikai pāris punktu, lai pacīnītos par godalgotām vietām. Komandas sniegums kopumā vērtējams kā labs, bet vienmēr ir vēlme sasniegt lielākus mērķus. Mērķu sasniegšanu  garajā sezonā ietekmēja vairāki faktori, kā piemēram, traumas un motivācija. Deniss Jaunkalns sezonas garumā tika atzīts par labāko uzbrucēju, kas ir liels novērtējums ieguldītajam darbam. Jāgatavojas jaunai sezonai, īpaši pievēršot uzmanību labojamām kļūdām. Kā komanda esam gatavi jauniem izaicinājumiem. Ikviens spēlētājs ir vērtība un komandas balsts. Paldies  visiem audzēkņiem par padarīto un vecākiem par atbalstu. Lai uzlabotu sniegumu, komandai piesaistīti papildu speciālisti: VFS un vārtsargu treneri. Par uzvarām!

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts