U-17 volejbolisti pamatturnīru noslēdz 2.vietā

U-17 volejbolisti pamatturnīru noslēdz 2.vietā

09.-10.03.2019. Kuldīgā notika pēdējās pamatturnīra spēles pirms izslēgšanas spēlēm Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā zēniem U-17 grupā.
Pirmajā spēlē Talsu novada Sporta skola uzvarēja Cēsu PSS/Siguldas VĢ 3 – 0, otrajā spēlē talsinieki uzvarēja Liepājas sporta spēļu skolu 3 – 0 un trešajā spēlē Kuldīgas novada sporta skolu 3-1. Līdz ar to Talsu novada Sporta skolas volejbolisti pamatturnīru noslēdza 2. vietā.  Fināla spēles notiks 6. un 7. aprīlī. Komandā spēlēja T.Kalniņš, G. Freimanis, R. A. Dreimanis, D. Alkšbirze, U. Ieviņš, R. K. Leitarts, M. Jansons, A. Roderis – Roderts, R.K. Lepa.
jaunatne (2)
Treneris  A.Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts