U-15 Talsu novada Sporta skolas futbola komanda noslēdz Latvijas čempionātu 11.vietā.

U-15 Talsu novada Sporta skolas futbola komanda noslēdz Latvijas čempionātu 11.vietā.

U15 komanda šodien 29.augustā noslēdza savu dalību Latvijas čempionātā futbolā ar rezultātu 5-2, pārspējot Liepājas vienaudžus. Šajā sezonā U15 komanda ir uzlabojusi savu sniegumu, kas atspoguļojas arī turnīra tabulā. U15 vecuma grupā Latvijas čempionātā startēja 15 komandas. Mūsu komanda izcīnīja   11 vietu. Šajā sezonā stabilu sniegumu parādīja Krišjānis Grohjackis, Rafaels Edgars Čuhnovs un Rinalds Sproģis, Samuēls Panteļejevs un Markuss Alens Alkšbirze. U15 komandas sastāvā spēlēja 2005.gadā dzimušie futbolisti, kuru sniegums sekmēja komandas spēli.  Komandā vēl spēlēja vārtsargi- Jurģis Lozbers un Miks Markuss  Ezergals, kā arī laukuma spēlētāji – Valters Čuhnovs, Edgars Zaļupe, Ralfs Renārs Kaņeps. Puiši ir motivēti darbam, gatavi jauniem izaicinājumiem, kā arī prieks, ka komandā valda pozotīva atmosfra.

Treneris Aivars Eņģelis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts