U-14 basketbolisti aizvadījuši otro BBBL posmu

U-14 basketbolisti aizvadījuši otro BBBL posmu

rsz_dsc_6030

Ziemassvētku izskaņā 2002.gadā dzimušie (U-14) Talsu novada Sporta skolas basketbolisti devās uz Lietuvas pilsētu Mažeiķiem, kur no 26.-28.decembrim piedalījās BBBL (Baltic boys basketball league) 2.posma spēlēs. Šajā posmā talsiniekiem bija jāspēlē ar ļoti spēcīgām komandām. Lietuvas jaunatnes līgas 2.divīzijas līderkomandu Kauņas „Perkūnas”, VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijas komandām Rīgas „DSN”, „Rīdzene”, „A.Kraukļa VEF” un Līvāniem.

Piecās spēlēs tika gūtas divas uzvaras, kas šoreiz uzskatāms par labu rezultātu, un tika panākts ar cīņassparu gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Komandā spēlēja: Niks Grosbahs, Alekss Frīdenbergs, Mārtiņš Cinis, Kaspars Krēķis, Pauls Kunkulis, Dāvis Indriksons, Rūdis Gricmanis un Jānis Šņepsts.

Spēļu rezultāti:

Talsi – Rīgas DSN 40:49 (A.Frīdenbergs- 14 punkti (PKT), 10 atlecošās bumbas (AB), 3 rezultatīvas piespēles (RP); M.Cinis – 8 PKT; N.Grosbahs – 7 PKT, 6 AB, 5 pārtvertas bumbas (PB); D.Indriksons – 7 PKT, 9 AB)

Talsi – Kauņas Perkūnas 41:76 (N.Grosbahs – 13 PKT, 6 AB, 4 PB; R.Gricmanis – 10 PKT)

Talsi – Rīgas Rīdzene 18:43

Talsi – Rīgas A.Kraukļa VEF 41:33 (A.Frīdenbergs – 19 PKT, 18 AB; N.Grosbahs – 10 PKT, 5 AB, 8 PB, 3 RP; D.Indriksons – 3 PKT, 11 AB)

Talsi – Līvāni 51:49 (A.Frīdenbergs – 21 PKT, 17 AB; M.Cinis – 20 PKT, 6 AB; N.Grosbahs – 10 PKT, 13 AB, 11 PB, 3RP)

Visu spēļu rezultāti atrodami mājaslapā bbbl.info. BBBL 3.posms paredzēts Lieldienās Igaunijas pilsētā Tartu.

Paldies zēnu vecākiem, kuri finansiāli atbalsta komandas dalību un iespēju piedalīties un gūt neatsveramu pieredzi BBBL sacensībās.

Basketbola nodaļas treneri Arkādijs Bajārs un Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts