U-14 basketbolistes izcīna divas uzvaras!

U-14 basketbolistes izcīna divas uzvaras!

Iepriekšējās nedēļas vidū Talsu un Rojas apvienotā U-14 meiteņu komanda aizvadīja divas spēles superlīgā. Vispirms otrdien, viesojoties Saldū, bet trešdien Rojā, uzņemot Ventspils vienaudzes.

Saldū sākums veiksmīgāks bija mājinieču komandai, tomēr turējāmies pāris punktu atstatumā, puslaika pārtraukumā ejot ar -2. Trešajā ceturtdaļā beidzot izdevās izvirzīties arī vadībā, tiesa tikai ar viena punkta pārsvaru. Noslēdzošās desmit minūtes pilnībā dominēja mūsu meitenes, vienu brīdi pietuvojoties pat +20, tomēr spēle noslēdzās ar 68:54.

Trešdien Rojā uzņēmām Ventspils komandu. Šajā spēlē veiksmīgi darbojāmies jau pirmajā puslaikā, gandrīz visas 20 minūtes turoties vadībā,  izprovocējām pretinieču līderi uz 5 piezīmēm, kas nozīmēja, ka slaidajai ventspilniecei spēle bija beigusies jau pirmajā puslaikā. Acīmredzot meitenes nodomāja, ka uzvara jau rokā, kamēr pretinieces nenokāra galvas un jau otra puslaika sākumā ātri panāca neizšķirtu. Tomēr atkal noslēdzošās desmit minūtēs dominēja mūsu meitenes, galu galā izcīnot otro uzvaru divās dienās, un trešo uzvaru sezonā.

Ar trīs uzvarām un 1 zaudējumu pašreiz esam 5. vietā Latvijā, un pirmajā aplī atlikušas vēl 3 spēles, tiesa, ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem.

Treneris Edgars Priede

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts