U-12 grupas basketbolistu sabraukums Rīgā

U-12 grupas basketbolistu sabraukums Rīgā

5. un 6. aprīlī Rīgā notika U-12 zēnu sabraukums, lai cīnītos par vietu sadalījumu no 9. līdz 16.vietai.

Šajā turnīrā, četrdesmit divu komandu konkurencē, Talsu novada Sporta skolas  U-12 basketbolisti, pirms spēlēm, atradās 12.vietā. Treneris saka, ka šoreiz komanda nevarēja būt labākajā sastāvā, jo vairāki spēlētāji bija apslimuši, taču citiem gūto traumu dēļ spēlē piedalīties bija liegts. Savukārt, šie apstākļi deva iespēju jaunākajiem spēlētājiem – pierādīt sevi, un tā bija laba pieredze, ko mūsu basketbolisti guva.  Komanda savas pozīcijas kopvērtējumā noturēja un no 12.vietas nokļuva 13.vietā. Šis rezultāts, pie labas veiksmes, ļautu Madonā no 26.-27.aprīlim cīnīties par augstāku vietu. Treneris uzskata, ka komandai ir visas iespējas to paveikt, taču pie nosacījuma, ka komanda ir pilnā sastāvā un visi spēlētāji ir “uz strīpas”, tas nozīmē – gatavi spēlēt!

Turnīrā puiši cīnījās labi un ar lielu azartu. Zaudēts tikai ar nelielu punktu starpību uzvarētājiem – Pārdaugavai, Ogrei un Krāslavai. Šīs komandas, kopvērtējumā, bija krietni augstāk par mūsu komandu. 

No labākās puses sevi parādīja – N.GROSBAHS, M.CINIS, P.KUNKULIS, K.KRĒĶIS, J.ŠŅEPSTS. 

No jaunajiem basketbolistiem sevi labi pierādīja – D.MĀLS un E.LASENBERGS.

 

Treneris A.Bajārs uzsvēra, ko šoreiz nav svarīgi pieminēt katra iegūtos punktus spēles laikā, bet svarīgākais bija cīņas spars ko katrs spēlētājs pierādīja uz laukuma.  

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts