U-10 vecuma grupas zēni aizvadīja noslēguma posmu LJČ florbolā

U-10 vecuma grupas zēni aizvadīja noslēguma posmu LJČ florbolā

Svētdien, 30.aprīlī U-10 vecuma grupas zēni aizvadīja noslēguma posmu LJČ florbolā un demonstrēja pārliecinošu spēli, uzvarot komandas no Ķekavas, Ulbrokas, Valmieras un Rubenes. Katram spēlētājam bija iespēja gūt vārtus, bet rezultatīvākie šajās spēlēs bija Markuss Valdmanis, Matīss Sokolovs, Miks Hermanis, Jēkabs Treimanis, Alekss Sinkevičs, Didzis Petrovskis, Adrians Aksels Zuke, Kristiāns Bērziņš, Jēkabs Bitters. Pārliecinošu spēli vārtos demonstrēja vārtsargs Renārs Eglītis, kurš teicami nospēlēja divas spraigas sacensību dienas gan U-9 , gan U-10 vecuma grupās. Šoreiz man bija gods pildīt trenera pienākumus un varu teikt tikai to labāko: ”Lieliska komanda, kura ir mērķtiecīga uz uzvaru, disciplinēta un azartiska. Milzīgs paldies trenerim Mārtiņam Maķevicam par komandas izveidi un lielisku sagatavošanu! Visi puiši teicami spēlēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Godam nopelnītas šī gada medaļas un kauss! Un protam esmu priecīga par tik milzīgu vecāku atbalstu.”

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts