Turnīrs florbolā „Ķekava-2018”

Turnīrs florbolā „Ķekava-2018”

14. oktobrī Ķekavā norisinājās šā gada pirmās republikas mēroga sacensības florbolā meitenēm, kuras ir desmit gadus jaunas un jaunākas. Spēles notika uz samazinātā laukuma bez vārtsargiem un saīsinātu laiku, spēlējot 3:3. Sacensībās piedalījās 11 komandas no dažādām pilsētām un novadiem: Talsiem, Cēsīm, Valmieras, Kocēnu novada, Valmieras novada, Rubenes. Talsu NSS-1 komanda (M. Šīmane, I. Bojarska, S. Bērziņa, P. Zorģe) savā apakšgrupā izcīnīja 5. vietu, Talsu NSS-2 komanda(M. Žukavska, K. Bērziņa, E. Baumane, E. Riņķe, S. Podkalne), spēlējot otrā apakšgrupā ierindojās 6. vietā. Rezultātā abas komandas turpināja cīņu par 7.-11. vietu. Talsu NSS-1 komanda-7. vieta, Talsu NSS-10. vieta.
Paldies meitenēm par cīņas sparu!
Florbola trenere N. Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts