Turnīrā “Kurzemes kauss” mūsu volejbolistiem 2.vieta!

Turnīrā “Kurzemes kauss” mūsu volejbolistiem 2.vieta!

15. un 16. septembrī 53.Kuldīgas starptautiskajā turnīrā “Kurzemes kauss” Talsu novada Sporta skolas zēnu komanda 2002.-2003.g. dz. vecuma grupā izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja: Rainers Kristers Leitarts, kurš arī tika atzīts par labāko spēlētāju Talsu novada Sporta skolas komandā, Gustavs Freimanis, Uģis Ieviņš, Aigars Roderis – Roderts, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Reinis Lepa, Tomas Skukis un Klāvs Kiseļevskis. Talsu volejbolisti finālā par pirmo vietu piekāpās Rīgas volejbola skolai un ieguva 2. vietu.
No Talsu novada Sporta skolas šajā turnīrā piedalījās pavisam četras komandas: 2005.-2006.g.dz. un 2007.g.dz. meiteņu komandas, 2006.-2007. g.dz. zēnu un 2002.-2003.g.dz. zēnu komandas.
Paldies Kuldīgas sporta skolai par viesmīlīgo uzņemšanu!

Treneris Aivars Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts