TUKUMA NOVADA UN TUKUMA VIEGLATLĒTIKAS KLUBA ATKLĀTĀS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ U-10, U-12 UN PIEAUGUŠIE

TUKUMA NOVADA UN TUKUMA VIEGLATLĒTIKAS KLUBA ATKLĀTĀS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ U-10, U-12 UN PIEAUGUŠIE

Vasaras sezonu stadionā iesākuši jaunie vieglatlēti U-10 un U-12 vecuma grupā. Lielajā dalībnieku skaitā mūsu sporta skolas audzēkņiem izdevās uzrādīt atzīstamus rezultātus – Krista Vicinska ar rezultātu 24,48m izcīnīja 3. vietu bumbiņas mešanā, Aksels Kēnigsvalds ar rezultātu 4,27m izcīnīja 1. vietu tāllēkšanā un palika nepārspēts arī 300m skrējienā. Liela daļa audzēkņu ievērojami uzlaboja savus  personīgos rekordos, kā arī U-10 vecuma grupā lielai daļai audzēkņu šīs bija debijas sacensības vieglatlētikā. Audzēkņi un treneri apmierināti ar sezonas sākumu un ar nepacietību gaida turpmākos vasaras sezonas startus!

Treneris Miks Oskerko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts