Tukuma atklātais sieviešu čempionāts: BK Talsi/Roja uzvar saspringtā spēlē pret Jaunpils komandu

Tukuma atklātais sieviešu čempionāts: BK Talsi/Roja uzvar saspringtā spēlē pret Jaunpils komandu

Ceturtdien, 23.novembrī, Rojas vidusskolā norisinājās Tukuma atklātais sieviešu čempionāts basketbolā.

BK Talsi/Roja spēlēja pret Jaunpils komandu.

Spēles rezultātā basketbolistes uzvarēja Jaunpili ar 11 punktu pārsvaru – 66:55.

Aizvadītā spēle pret Jaunpilis komandu bija ļoti saspringta, trīs ceturtdaļas rezultāta starpība bija ļoti neliela. Līdz pat 3.ceturtdaļas beigu daļai Jaunpils komanda vairākas reizes izvirzījās vadībā.

“4.ceturtdaļu iesākot, centāmies izvirzīties vadībā, kas arī izdevās, bet ne tik pārliecinoši. Spēles izskaņā pratām nosargāt uzvaru un uzvarējām ar 11 punktu starpību. Mēs uzbrukām ar labāku metienu procentu, bet zaudējām cīņā par atlecošajām bumbām. Basketbolistes šajā spēlē cīnījās ar lielu cīņassparu. Man ir prieks par paveikto. Centīsimies vēl vairāk uzlabot sniegumu nākamajās spēlēs, jo pretī stāsies komandas no tabulas augšdaļas – Tukums un Kandava,” komentē treneris Roberts Kreicbergs.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts