TNSS/THK hokeja spēļu rezultāti

TNSS/THK hokeja spēļu rezultāti

Šosezon Talsu novada Sporta skolas audzēkņi uzsāka Lavijas bērnu un jaunatnes čempionātu hokejā  trijās vecuma grupās: U-9, U-11 un U-15.

U-11komanda septembrī aizvadīja 3 spēles, no tām divas izbraukumā un vienu mājās. Pirmajā spēlē pret Brocēnu sporta skolu ar rezultātu 4:3 TNSS/THK izcīnija uzvaru. Otrā spēle notika Talsos pret Daugavpils hokeja komandu , spēles rezultāts 7:5 Talsu labā. Trešo spēli aizvadījām Liepājā pret ”LSSS”komandu , rezultāts 3:6.

U-15 komanda aizvadīja 4 spēles. Pirmajā spēlē Valmieras HK/BSS  pret Talsu NSS/THK rezultāts 3:2. Otrajā spēlē pret  Pārdaugavu 05 rezultāts 1:3. Trešā spēle notika Talsos pret Brocēnu NBJSS. Spēle noslēdzās ar  rezultātu 1:2 viesu labā. Ceturtā spēle Daugavpilī pret „DLSS”, rezultāts 0:6 mājnieku labā.

U-9 vecuma grupai  čempionāts ar sāksies 06.10.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts